Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 220v handheld laser welder ] bij elkaar passen 58 producten.
7 kW Power Mini Draagbare Lasersweismachine van roestvrij staal met continue vorm
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Draagbare 1500W handheld glasvezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W Laserapparatuuronderdelen
| Gewicht (kg): | 140 |
|---|---|
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
180 kg Lasersweismachine voor het laseren van kanaalbrieven AC 220V Bedrijfsspanning en 1500w/2000w Vermogen
| Alarmfunctie: | Intelligent beschermingssysteem,app- en pc-bewaking van mobiele terminals, realtime feedback van de |
|---|---|
| Snelheidswaaier van lasser: | 0~120 mm/s |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Multifunktioneel handgevoelig lasreinigingsapparaat 3 in 1 lasermachine 1500w 2000w 3000w voor roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
RL 3-in-1 Handheld Draagbare 1500w 2000w 3000w Fiber Laser Lasersweismachine met snijreinigingsfunctie
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Luchtkoeling 800W 1200W 1500W 2000W 3 in 1 kleine lasersweismachine 35kg voor het snijden / reinigen van metaal
| Sleutelwoorden: | Kleine lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Het Lassenmachine van de roestvrij staallaser |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
Draagbare laserspoelmachine van roestvrij staal met metaal 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
3 in 1 Handheld Fiber Laser Laserslijpmachine 1500W 2000W 3000W Metalen Laserslijpmachine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |


