Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 220v handheld laser welder ] bij elkaar passen 58 producten.
1500w 2000w 3000w Handheld Laser Welding Machine 3 in 1 Machine voor Metal Carbon Steel Roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Aanpasbare handheld lasersweismachine voor roestvrij staal en koolstofstaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
35KG het Lassenmachine 3 van de Luchtkoelings Handbediende Laser in 1 Klein voor Metaallassen
| Sleutelwoorden: | de laser van de lassenmachine |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | Lassen van metaal |
| 3 in 1 functie: | lassen, reinigen en snijden |
Draagbare multifunctionele lasersweismachine Handheld 3 in 1 lasersweismachine/reiniger/snijmachine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
60KG handbediende de Machine van het Laserlassen 1500w Luchtkoeling met Autodraadvoeder
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de roestvrij staallaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| De capaciteit van de watertank: | CW vezellaser |
3 in 1 handheld laser lassen machine 1500W 1000W voor aluminium metaal staal roestvrij
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Multifunktioneel 3 in 1 handheld laserspoeling schoonmaak-snijmachine 1500w 2000w 3000w
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
1500w 2000w Handheld Laser Welding Machine Vibraal roestvrij staal Metal Laser Welding Machine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Deep Welding Depth Handheld Laser Welding Machine met F50mm Collimating Focal Length en 1070±20nm Wavelength Range
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
800W 1200W 1500W 2000W Luchtkoeling 1000w Handheld Laser Lasersweismachine Voor Roestvrij Staal
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassen van de roestvrij staallaser |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |


