Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 220v handheld laser welder ] bij elkaar passen 58 producten.
800w 1200w 1800w draagbare handheld laser lassen machine voor roestvrij staal en metaal
| UITGANGSvermogen: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Lasmodus: | Puls, continu |
4-in-1 Functionele handheld laser lassen machine met 2 jaar garantie en 1080±5nm golflengte
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Afmetingen: | 620x490x878mm |
| Gewicht: | 100,5 kg |
Riselaser Draagbare Handheld Continuous Mould Laser Welding Machine Voor Aluminium Roestvrij Staal
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Draagbare 3 IN 1 handheld vezellasersweismachine 1,5 kW 2 kW 3 kW watergekoeld voor het lassen van metaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Machine van het de Laserlassen van 1500w Raycus de Draagbare voor Handbediend Lassen
| Sleutelwoorden: | Het Lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1500w Raycus |
| Golflengte: | 1070nm±5nm |
Draagbare lasersweismachine 1500W 2000W Handheld Fiber Laser Lasersweismachine voor het lassen van metaal
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
60kg kleine grootte om TIG te vervangen die de draagbare machine van het laserlassen 1500W lassen
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de roestvrij staallaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| De Capaciteit van de watertank: | CW vezellaser |
1500W Handheld Metal Spot Welders 3 in 1 Laser Laserspoelmachine Met Multi Functies
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W handheld vezellasersweismachine met laserreinigings- en snijmachine 3000W 3 in 1
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |


