Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini jewelry spot laser welding machine ] bij elkaar passen 56 producten.
Van de de Juwelenlaser van Ce ISO het Lassenmachine met Gebouwd in Water Luchtkoelingssysteem
| Machinemodel: | Het Lassenmachine van de juwelenlaser |
|---|---|
| Observatiesysteem: | 10X microscoop of HD CCD |
| Het koelen systeemdimensies: | Waterkoeling + Luchtkoeling |
van het Micro- van 15ms 80W van de Machine1064nm Juwelen Laserlassen de Laserlasser
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Voltage: | 110Volt/220V facultatief |
Van de de Groottelaser van Mini Yag Laser Welding Machine de Compacte Solderende Machine voor Juwelen
| Machinefunctie: | Juwelen het solderen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | YAG-de Machine van het Laserlassen |
| Werkende wijze: | Aanrakingscontrole |
De lichtgewicht Handbediende van de de Machine Gouden Laser van het Laserlassen Solderende Machine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Voltage: | 110V/220VoltOptional |
| Certificering: | CE |
80W Desktop Gold Silver YAG Mini Dental Laser Welder Huishoudelijk Gebruik Juwelen Laser Lasersweismachine
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Mini Draagbare Lasersweismachine Voor Goud Zilver Juwelen Reparatie Roestvrij staal Juwelen Frames
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
220VAC van de het Lassenmachine van de juwelenlaser mini de laserlasser Built In CCD
| Machinemodel: | de machine van het precisielassen |
|---|---|
| Sleutelwoord: | sieraden lasmachine |
| Lasermacht: | 40W 60W 80W 100W 200W |
Mini YAG lasersweismachine voor goud en zilver juwelen, Desktop lasersweismachine voor juwelen reparatie
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Desktop 40W Mini Draagbare Juwelen Lasersweismachine voor Goud Zilver Roestvrij staal Juwelen
| Gebruik: | Juwelen die Tandgebruik lassen |
|---|---|
| Verkopend belangrijk punt: | Laser het solderen |
| Operatie: | Aanraakschermbesturing |
van de de Juwelenlaser van 80W 40J bouwt de Miniyag het Lassenmachine Waterkoeling in
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
|---|---|
| Impulsbreedte: | 0.1-15ms |
| De maximumenergie van de Laserimpuls:: | 50J |


