Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini jewelry spot laser welding machine ] bij elkaar passen 56 producten.
Juwelen 10ms Draagbaar Mini Spot Welder Welding Machine 60W 100W
| Productnaam: | YAG-vleklasser 60W 100W met protable minigrootte |
|---|---|
| Voltage: | 110V/220V facultatief |
| Garantie: | 1 jaar |
De gouden Zilveren LASER van de het Lassenmachine 1064nm 200w YAG van de Juwelenlaser
| Laserbron: | de laser van 200w Yag |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Toepassing: | Juwelenproductie of reparatie |
60w Desktop Goud Juwelen Laser Laserautomaat Spot Laserautomaat
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
Draagbare Desktop Goud Zilver 60w Juwelen Laser Lasersysteem Met Precise
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
Van de Desktopjuwelen van YAG 40W de Machine van het de Laserlassen voor Gouden Zilveren Glasreparatie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | YAG |
| Gewicht: | 13,5 KG |
Mini 40W YAG Desktop Draagbare Juwelen Laser Lasersweismachine Juwelen Laser Lasersweismachine Voor Ring Armband
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
De kleine Machine van het de Laserlassen van Grootte1064nm Juwelen met Micro- Touch screen
| Machinegrootte: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V 50/60Hz 30A |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |
Draagbare Mini Spot Welding Machine For de Juwelenbatterij van de stijgingslaser 60W 10J
| Verpakking Details: | houten geval |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
YAG 24K Gold Spot Micro Jewelry Laser Soldering Welding Machine 60w Desktop
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
150W YAG Mini Gold Laser Welder Draagbare Juwelen Laser Beam Welding Machine te koop
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |


