Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini jewelry spot laser welding machine ] bij elkaar passen 56 producten.
Van het de Juwelenlassen van de hoge Energie7.5kw Laser van de Machinejuwelen de Vleklasser
| Piekimpulsmacht: | 7.5KW |
|---|---|
| Voeding: | 220V±10%/50Hz |
| Machinemodel: | Het Lassenmachine van de juwelenlaser |
Van de de Juwelenlaser van CCD 200w de Solderende Machine met 10 Keer Microscoop
| Laserbron: | Het lassenmachine van de juwelenlaser |
|---|---|
| De Capaciteit van de watertank: | 13L (Gedistilleerd Water of zuiver water) |
| Werkende Wijze: | Aanrakingscontrole |
7 van de“ LEIDENE van de de Juwelen Gouden Desktop Aanrakingsvertoning 60W de Laserlasser
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur:: | wit/rood |
| Sleutelwoord: | De machine van het laserlassen |
80W van de de Microscooplaser van Diamond Portable 10X van de het Lassenmachine de Reparatie van het het Glaskader
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur:: | Wit |
| Voltage:: | 110V/220V facultatief |
Goud zilver juwelen mini spot laser lassen micro lasmachine voor horloge ring reparatie
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Van het de Juwelenlassen van de 90 Joulelaser van de Machinejuwelen de Vleklasser
| Productnaam: | laserstraallassen |
|---|---|
| De waaier van de vlekgrootte: | 3mm~3mm |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |
Kleine van de de Juwelenvlek van 220V Gouden Zilveren van de LassersNd YAG de Lasermachine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur: | wit en zwarte |
| Voltage: | 110V/220V facultatief |
300W hand - het gehouden Materiaal van het Laserlassen, Miniyag-het Lassenmachine van de Laservlek
| naam: | Laser Solderende Machine |
|---|---|
| Modelnaam: | Rl-YW300 |
| Toepassing: | Juwelenlassen |
MINI Jewelry Soldering Machine 1.5kw AC220V met het Digitale Scherm
| Machinefunctie: | Juwelen het solderen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Laserjuwelen het solderen |
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kW |
De Aanrakingscontrole van de hoge Precisie60w Mini Spot Welder 40J 1064nm YAG Laser
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | Metaallassen |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |


