Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini jewelry spot laser welding machine ] bij elkaar passen 56 producten.
Het Materiaal van het de Laserlassen van de hoge Precisievezel 100 Watts 110V/220V voor Juwelen
| Productnaam:: | Van de de Maker de Hete Verkoop van hoge Precisiejuwelen Lasser van de de Juwelenlaser |
|---|---|
| Kleur:: | blauwe |
| Laserbron:: | YAG-laser |
De Golflengte van juwelenmini laser welding machine 1064nm
| Gebruik: | Het Lassen van de juwelenreparatie |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Lasermacht: | 30W 60W 80W 100W |
60/100 Machine van de de Reparatielaser van Watts Miniyag Juwelen van Facultatieve Macht
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Waarborg: | 1 jaar |
| Certificering: | CE |
200W het Soldeerselmachine Mini Jewellery Small Dental van de roestvrij staallaser
| De lichte waaier van de vlekaanpassing: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Het streven en het Plaatsen: | Microscoop en rood licht (facultatief camerasysteem) |
| Laserfrequentie: | 1-20Hz |
40W Mini Kleine Desktop Gouden Sieraden Sliver Sieraden Ringen Fiber Laser Spot Lassers Soldeerlasmachine
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Spot CNC Laser Lasersolder 150w Mini Klein Voor Goud Splitter Metalen Juwelen Ringen
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |


