Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 89 producten.
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Multifunctioneel 1000W 3 in 1 Handheld Fiber Laser Laserspoeling Schoonmaak Snijmachine Metalen Laser Laserspoelmachine
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Draagbare lasersweismachine 1500W 2000W Handheld Fiber Laser Lasersweismachine voor het lassen van metaal
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Luchtkoelingshand - de gehouden van het de machinealuminium van het laserlassen machine van het de laserlassen 1.5KW
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de aluminiumlaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| Het werk voltage: | 220V±10%, 50/60HZ |
GW Brand 1500W luchtgekoelde handheld laser lassen machine met 1070±10nm golflengte en 1 jaar garantie
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Afmetingen: | 650x300x570mm |
| Pulsbreedte: | <5 nm |
De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen met het Schoonmaken Scherpe Functie
| Sleutelwoorden: | 1500W de Machine van het laserlassen |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen |
| Functie: | lassen, reinigen en snijden |
Mini draagbare CE-gecertificeerde handheld lasersweismachine met veelzijdige toepassingsmogelijkheden en 2000W vermogen
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Koeltype: | Lucht gekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
1200W draagbare luchtgekoelde handheld lasersweismachine met 1080nm golflengte en 0-4mm swingbreedte
| UITGANGSvermogen: | 1200W |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Gewicht: | 45KG (ingebouwde draadaanvoer) |
De draagbare Handbediende Machine van het Laserlassen voor Vezel 1000W 1500W 2000W
| Diameter brandpuntsafstand: | 0.5mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | maximum |
| Gewicht: | 120 kg |
Handheld 1500W 2000W 3000W vezellasersweismachine met goede kwaliteit draagbare lasersweismachine voor snijden
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Lange vezels: | 10 m |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |


