Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 89 producten.
2000W Handheld Multifunction Fiber Laser Welding Machine New Condition Laser Lasers voor het Lasten van Metalen
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
|---|---|
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
| Materiële ondersteuning: | roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd plaat en aluminium |
Draagbare glasvezellasergraveringsmachine voor het coderen van draagbare mini-metalen naamplaatvormflens
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Metalen vezellasermarkeringsmachine 20W 30W 50W draagbare handheld mini-lasergraveringsmachine
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
4-in-1 Functionele handheld laser lassen machine met 2 jaar garantie en 1080±5nm golflengte
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Afmetingen: | 620x490x878mm |
| Gewicht: | 100,5 kg |
7 kW Power Mini Draagbare Lasersweismachine van roestvrij staal met continue vorm
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Waterkoeler Handheld Lasersweismachine 1500w 2000w 3000w Voor SS Aluminium
| Sleutelwoorden: | handgevoerde lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Draagbare handheld lasersweismachine |
| Lasertype: | Continu vezellaser |
Machine van het de Laserlassen van 1500w Raycus de Draagbare voor Handbediend Lassen
| Sleutelwoorden: | Het Lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1500w Raycus |
| Golflengte: | 1070nm±5nm |
1000w de handbediende Machine van het Laserlassen met Auto het Lassenhoofd van de Draadvoeder WXS
| Sleutelwoorden: | Het Lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1000w Raycus/Maximum |
| Voeding: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
Handheld lasersweismachine voor voedsel- en drankenfabrieken BWT Laserbron 3mm Lassafdeling
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
180 kg handheld lasersweismachine voor continue lastoepassingen
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |


