Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 89 producten.
100w 50w Draagbare laserreinigingsmachine voor het verwijderen van metaalroest verf Single Phase AC 220V
| Lasertype: | Draagbare laserreinigingsmachine voor het verwijderen van roest 100w 50w |
|---|---|
| Laservermogen: | laserreinigingsmachine voor het verwijderen van roest |
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
Mini Draagbare Lasermachine met 1 Jaar Garantie Nieuwe Staat en Eenvoudig te Bediening voor Diverse Metalen
| UITGANGSvermogen: | Ander |
|---|---|
| Gebruik: | <1 mm dun plaatlassen |
| Toepasselijk materiaal: | Roestvrij staal, metaal, aluminium, koolstofstaal, koper, staal, titanium, messing, andere |
3 in 1 lasersweismachine met schoonmachine, handgemaakte lasersweismachine voor metaal
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
De handbediende van de de Vezellaser van 100w 200w Gepulseerde Schoonmakende Machine voor Roestverwijdering
| Productnaam: | Het Schoonmakende Systeem van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 100w /200w |
| Bron: | Vezellaser |
1500W 2000W Draagbare handheld laser lassen Lasmachine Prijs voor metaal roestvrij staal Aluminium
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Draagbare laservezelmarkeringsmachine voor het afdrukken van logo's
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Mini-vezellasermarkeringsgraveringsmachine Handheld Draagbaar 20w 25w 50w
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Multifunktioneel UV-lasermarker voor draagbare en nauwkeurige markering met vezellasertechnologie
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm Draagbare lasermarkeringsmachine voor autoplaten
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
De handbediende Laser het Schoonmaken Bron van de Machine Elektrische Brandstof IPG voor Roestverwijdering
| Naam van het product: | Het Schoonmakende Systeem van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 100w /200w |
| bron: | Fiber Laser |


