Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 89 producten.
Draagbare lasersweismachine 1000w Fiber 3 in 1 Handheld lasersweismachine voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Compacte handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte en 100×45×68 cm grootte
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
3 in 1 draagbare vezel handheld laser lassen 1000W laser lassen en schoonmaken machine laser roestverwijder
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
1000w handheld laser lassen machine multifunctionele vezel laser lassen voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
2000W IPG Handheld Laser Welding Machine Draagbare Lasersweismachine Met Duurzame Motor Gear Voor Hotelindustrie
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
Draagbare lasersweismachine met koperen koper 1000W 1500W 2000W 3000W lasersweismachine
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
3-in-1 1000W lasersweismachine voor het snijden en reinigen van metalen lasapparatuur
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
40% Elektro-optische conversie efficiëntie Handheld laser lassen machine voor het lassen
| Uitgangslasergolflengte: | 1080nm |
|---|---|
| Kenmerken: | Eenvoudige configuratie, kleine afmetingen, eenvoudige bediening en hoge intelligentie |
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
Handheld lasersweismachine met aanpasbare servomotor 100*45*68cm
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Draagbare multifunctionele lasersweismachine Handheld 3 in 1 lasersweismachine/reiniger/snijmachine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |


