Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
RL 3-in-1 Handheld Draagbare 1500w 2000w 3000w Fiber Laser Lasersweismachine met snijreinigingsfunctie
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
1500W 2000W Draagbare handheld laser lassen Lasmachine Prijs voor metaal roestvrij staal Aluminium
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Draagbare glasvezellasergraveringsmachine voor het coderen van draagbare mini-metalen naamplaatvormflens
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Draagbare laservezelmarkeringsmachine voor het afdrukken van logo's
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Metalen vezellasermarkeringsmachine 20W 30W 50W draagbare handheld mini-lasergraveringsmachine
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
7 kW Power Mini Draagbare Lasersweismachine van roestvrij staal met continue vorm
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Draagbare glasvezellasermarkeringsmachine voor het coderen van kleine industriële metalen
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Luchtgekoelde Handbediende Draagbare het Lassenmachine van de Metaallaser met GW-Laserbron
| Sleutelwoorden: | Het lassenmachine van de metaallaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | draagbare het lassenmachine van de metaallaser |
| Machine: | Luchtgekoelde handbediende draagbare het lassenmachine van de metaallaser |
Food Shop Fiber Laser Continuous Welding Machine Met 1,5KW Power En 1070nm Wavelength
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
Draagbare lasersweismachine met 7-inch Industrial LED Touch Screen 32 sets vooraf ingestelde parameters en 48 kg gewicht
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Gewicht: | 48 kg |
| Lasertype: | Ononderbroken het Lassenmachine van de Vezellaser |


