Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
Direct leverbaar Handheld Lasersweismachine Upgradable Platform Klein En Draagbaar
| Simple operation: | Yes |
|---|---|
| Single optical path module design: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
De draagbare Handbediende Machine van het Laserlassen voor Vezel 1000W 1500W 2000W
| Diameter brandpuntsafstand: | 0.5mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | maximum |
| Gewicht: | 120 kg |
2000W IPG Handheld Laser Welding Machine Draagbare Lasersweismachine Met Duurzame Motor Gear Voor Hotelindustrie
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
Mini draagbare CE-gecertificeerde handheld lasersweismachine met veelzijdige toepassingsmogelijkheden en 2000W vermogen
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Koeltype: | Lucht gekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
800w 1200w 1800w draagbare handheld laser lassen machine voor roestvrij staal en metaal
| UITGANGSvermogen: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Lasmodus: | Puls, continu |
Waterkoeler Handheld Lasersweismachine 1500w 2000w 3000w Voor SS Aluminium
| Sleutelwoorden: | handgevoerde lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Draagbare handheld lasersweismachine |
| Lasertype: | Continu vezellaser |
Direct leverende handheld lasersweismachine met enkel optisch pad module ontwerp
| Upgradeable platform welding: | Yes |
|---|---|
| Made of alloy steel: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Handheld lasersweismachine voor voedsel- en drankenfabrieken BWT Laserbron 3mm Lassafdeling
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
180 kg handheld lasersweismachine voor continue lastoepassingen
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Machine van het de Laserlassen van IPG GW Handbediende 100mm Wobble 220VAC met het Schoonmaken
| Sleutelwoorden: | de handbediende machine van het laserlassen |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | laser het schoonmaken |
| Lasertype: | De vezellaser van GW CW |


