Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
Handheld 1500W 2000W 3000W vezellasersweismachine met goede kwaliteit draagbare lasersweismachine voor snijden
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Lange vezels: | 10 m |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Hoge betrouwbaarheid Handheld Lasersweismachine voor de automobielindustrie en andere industrieën
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
|---|---|
| Laser-uitgangsmodus: | Flexible laser output mode kan gemakkelijk worden geïntegreerd met systeemapparatuur |
| Lassen materialen: | Roestvrij staal, gegalvaniseerd plaat, koolstofstaal, aluminium, messing, koper |
9 kW handheld laser lassen machine voor metaal kleine grootte grote voordelen 100×45×68cm
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w mobiele 3 in 1 handheld laser lassen machine voor metaal aluminium laser lassen machine
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Draagbare lasersweismachine met koperen koper 1000W 1500W 2000W 3000W lasersweismachine
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
1000w handheld laser lassen machine multifunctionele vezel laser lassen voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
1000W handbediend de Machine van het Laserlassen het Lassenapparaat van de Waterkoelingslaser
| Productnaam: | De handbediende van de de Vezeltransmissie van de Laserlasser Lasser 1000W voor Metaal |
|---|---|
| Merk: | Riselaser |
| Origineel: | shenzhen |
1500w 2000w 3000w Handheld Lasersweismachine SUP 21S Laser Gun Voor 8mm Dikke Metaal
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassen van dikmetalen |
| Belangrijkste kenmerk: | metalen lassen tot maximaal 8 mm |
300W/700W/1000W/1500W handheld laser lassen machine met 1080nm golflengte en 1-300HZ puls frequentie
| UITGANGSvermogen: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Koeltype: | Luchtgekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
Geproduceerd van legeringsstaal Handheld Laser Welding Machine voor continue licht uitgang
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |


