Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
1500W handheld vezellasersweismachine met laserreinigings- en snijmachine 3000W 3 in 1
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W Handheld Metal Spot Welders 3 in 1 Laser Laserspoelmachine Met Multi Functies
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Draagbare lasersweismachine 1000w Fiber 3 in 1 Handheld lasersweismachine voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
3 in 1 draagbare vezel handheld laser lassen 1000W laser lassen en schoonmaken machine laser roestverwijder
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Multifunctioneel 1000W 3 in 1 Handheld Fiber Laser Laserspoeling Schoonmaak Snijmachine Metalen Laser Laserspoelmachine
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
3-in-1 1000W lasersweismachine voor het snijden en reinigen van metalen lasapparatuur
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Van de Desktopjuwelen van YAG 40W de Machine van het de Laserlassen voor Gouden Zilveren Glasreparatie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | YAG |
| Gewicht: | 13,5 KG |
Draagbare lasersweismachine met continu lichtvermogen voor het opwaarderen van platformen
| Handheld welding: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Simple operation: | Yes |
Draagbare 1500W handheld vezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W voor productie-installaties
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
|---|---|
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
| Koelstand: | Waterkoeling |
180 kg Lasersweismachine voor het laseren van kanaalbrieven AC 220V Bedrijfsspanning en 1500w/2000w Vermogen
| Alarmfunctie: | Intelligent beschermingssysteem,app- en pc-bewaking van mobiele terminals, realtime feedback van de |
|---|---|
| Snelheidswaaier van lasser: | 0~120 mm/s |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |


