Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
Handheld lasersweismachine met aanpasbare servomotor 100*45*68cm
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
40% Elektro-optische conversie efficiëntie Handheld laser lassen machine voor het lassen
| Uitgangslasergolflengte: | 1080nm |
|---|---|
| Kenmerken: | Eenvoudige configuratie, kleine afmetingen, eenvoudige bediening en hoge intelligentie |
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
Compacte handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte en 100×45×68 cm grootte
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Draagbare 3 IN 1 handheld vezellasersweismachine 1,5 kW 2 kW 3 kW watergekoeld voor het lassen van metaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
GW Brand 1500W luchtgekoelde handheld laser lassen machine met 1070±10nm golflengte en 1 jaar garantie
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Afmetingen: | 650x300x570mm |
| Pulsbreedte: | <5 nm |
1200W draagbare luchtgekoelde handheld lasersweismachine met 1080nm golflengte en 0-4mm swingbreedte
| UITGANGSvermogen: | 1200W |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Gewicht: | 45KG (ingebouwde draadaanvoer) |
300W/600W handheld laser lassen machine met 5 inch touch display en 0,5 mm brandpunt diameter
| UITGANGSvermogen: | 300W/600W |
|---|---|
| De diameter van de brandpunt: | 0,5 mm |
| Lasertype: | Vezellaser |
Riselaser Draagbare Handheld Continuous Mould Laser Welding Machine Voor Aluminium Roestvrij Staal
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
4-in-1 Functionele handheld laser lassen machine met 2 jaar garantie en 1080±5nm golflengte
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Afmetingen: | 620x490x878mm |
| Gewicht: | 100,5 kg |
De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen met het Schoonmaken Scherpe Functie
| Sleutelwoorden: | 1500W de Machine van het laserlassen |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen |
| Functie: | lassen, reinigen en snijden |


