Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
MINI 1500W 2000W 3000W Handheld Laser Welder Draagbare Laser Lasersweismachine
| Sleutelwoorden: | Koop een lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | laserlassers |
| Watertankcapaciteit: | CW-vezellaser |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
2000W Handheld Multifunction Fiber Laser Welding Machine New Condition Laser Lasers voor het Lasten van Metalen
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
|---|---|
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
| Materiële ondersteuning: | roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd plaat en aluminium |
Draagbare laserspoelmachine van roestvrij staal met metaal 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Draagbare lasersweismachine 1500W 2000W Handheld Fiber Laser Lasersweismachine voor het lassen van metaal
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Draagbare multifunctionele lasersweismachine Handheld 3 in 1 lasersweismachine/reiniger/snijmachine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Handheld lasersysteem met continue lichtuitgang en koeling met koelmiddel
| Fewer consumables: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Compacte en draagbare handheld vezellaser lassen machine 0,5 mm brandpunt diameter
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
3 in 1 van het de laserlassen van 1500w handmachine van het de machine handbediende lassen
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | handmatige laserlasmachine |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
3-in-één aluminium lasermachine
| Sleutelwoorden: | Aluminium laserlasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Laserkop |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |


