Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 107 producten.
1500w 2000w 3000w draagbare handheld laser lassen voor aluminium ingebouwde water koeler
| naam: | Hand - de gehouden machine van het Laserlassen |
|---|---|
| functie: | laser weldingn voor metalen |
| Facultatieve functie: | het schoonmaken/het snijden |
Machine van het de Laserlassen van 1500w Raycus de Draagbare voor Handbediend Lassen
| Sleutelwoorden: | Het Lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1500w Raycus |
| Golflengte: | 1070nm±5nm |
Vervangt de lucht Gekoelde de Laserbron Mini Laser Welding Machine 60KG van GW TIG slechts het Lassen van mig
| Sleutelwoorden: | de minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassenmachine van de luchtkoelings minilaser |
| Machine: | Luchtgekoelde handbediende draagbare het lassenmachine van de metaallaser |
Dubbele van de het metaallaser van de draadvoeder handbediende het lassenmachine met 3 kW-laserbron
| Sleutelwoorden: | handbediende het lassenmachine van de metaallaser |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | dubbele draadvoeder |
| Belangrijkste kenmerk: | 3kw |
Luchtkoeling 800W 1200W 1500W 2000W 3 in 1 kleine lasersweismachine 35kg voor het snijden / reinigen van metaal
| Sleutelwoorden: | Kleine lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Het Lassenmachine van de roestvrij staallaser |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
Luchtkoelingshand - de gehouden van het de machinealuminium van het laserlassen machine van het de laserlassen 1.5KW
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de aluminiumlaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| Het werk voltage: | 220V±10%, 50/60HZ |
Riselaser 3000w High Power Handheld Fiber Laser Lasmachine SUP 21S Gun Voor 8mm Metaal
| Kernwoorden: | handheld fiberlaser lasapparaat |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | lassen van 8 mm metaal |
| belangrijkste kenmerk: | 3kw |
60kg kleine grootte om TIG te vervangen die de draagbare machine van het laserlassen 1500W lassen
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de roestvrij staallaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| De Capaciteit van de watertank: | CW vezellaser |
Muti-functioneel draagbare handbestelmachine 3 in 1 metalen laser lassen
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Draagbare 1500W handheld glasvezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W Laserapparatuuronderdelen
| Gewicht (kg): | 140 |
|---|---|
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |


